תיקון גג רעפים

גג רעפים מוסיף הרבה לחזות של הבית הוא נותן לו מראה פסטורלי ונעים בצורה אלגנטית, בתוך העיר הגדולה והעמוסה גג הרעפים מוסיפים צבע והופכים את החזות של הבית לסגנוני יותר. אך עם זאת גג רעפים אשר מצריך תיקון גג רעפים יכול להיות דבר מרגיז, אם זה טפטוף(נזילות) שחודר אל הבית בימים גשומים בגלל רעפים רעועים או סכנה ממשית בנפילת רעפים . במקרה של גג רעפים השאלה לא אם תבוא תקלה אלה מתי? ולכן יש צורך בבעל מקצוע אשר מבין בעניין ויכול למנוע תקלות בגג הרעפים שלכם בצורה הטובה ביותר.

תיקון גג רעפים - רעפים שבורים בגג

אחת הסיבות הנפוצות לנזילות מהגג הם רעפים סדוקים או שבורים לכן יש לטפל תחילה ברעף השבור לפני שמטפלים ברטיבות בתוך הבית. סוגי הרעפים מתחלקים למספר סוגים: רעפים מבטון, אלו רעפים ישנים מלפני עשרות שנים, אשר כבר לא מיוצרים הם נוטים להישבר בשל כך שיוצרו לפני זמן רב ועמידותם נשחקה עם הזמן. הסוג השני הם הרעפים המודרניים אשר מותקנים בבתים החדשים הם מיוצרים מחרס, עמידים וחזקים יותר מאשר רעפי הבטון הישנים. רעפי החרס הם רעפים די עמידים אך עדיין יכולים לקרות מקרים אשר יצריכו תיקון בגג רעפים כמו לכלוך שהצטבר על הגג וחיות כמו יונים אשר גורמות נזק רב ומוסיפות משקל לרעפים אשר יכולים לגרום לפגיעתם. יש החושבים שהגשם יגיע וישטוף את הלכלוך אך ההפך הוא נכון, המים בשילוב הלכלוך יוצרים בוץ שמקשה את הלכלוך ופוגע יותר ברעפים. סיבה נוספת היא בעלי מקצוע אשר מגיעים לתיקונים בגגות ופוגעים ברעפים על הגג(בעמידה ממושכת על הגג).

למה חשוב לתקן גג רעפים?

תיקון גג רעפים הינו דבר חשוב מאוד, דיברנו כבר על נושא הרטיבות אשר יכולות להיגרם כתוצאה מרעפים שבורים, אף אחד לא רוצה להתעורר שבסלון נוזל מים מהתקרה התיקון של רטיבות הינו דבר מורכב אשר מצריך עבודה רבה ולכן חשוב למנוע את זה על ידי תיקון גג רעפים בהקדם האפשרי. תיקון מקדים ימנע ממכם להיסחב עם תיקונים נלווים והוצאות יקרות מאוד. בנוסף, יונים ובעלי כנף נוספים עלולים להיכנס דרך הרעף השבור ולקונן במקומות כמו עליות גג דבר אשר יגרום ללכלוך רב אשר נגרם מנוצות וצואה ואף מחלות ולכן במידה ויש רעף שבור מומלץ לתקן אותו בהקדם האפשרי.

אין ניתן להזמין שירות לתיקון גג רעפים?

שבוחרים בעלי מקצוע לתיקון גג רעפים המקצועיות הינה ערך עליון, אנו מבטיחים על תיקון איכותי ומקצועי בתקלה, נגיע נאתר את מקור התקלה ואף רעפים נוספים אשר נשברו או נסדקו. אנו עובדים עם חומרים איכותיים בצורה המקצועית ביותר על מנת לבצע תיקון גג רעפים בצורה טובה אשר תחזיק לאורך זמן רב ללא תקלות. מחירי תיקון גג רעפים משתנים בהרבה לפי מהות העבודה, לפעמים זה רק להחליף רעף, לפעמים הקונסטרוקציה באיזור מסויים נפגמה, לפעמים הזווית לא תקינה ועוד עשרות סיבות שונות. התקשרו עוד היום ותתאמו איתנו להגעה להצעת מחיר, אנו נגיע וניתן לכם את המענה הטוב ביותר עבור התקלה אשר נמצאת בגג הרעפים שלכם.


חייגו עכשיו: 0559380183

תיקון גג רעפים נוזל בבית פרטי. צילום: אלופי העץ תיקון גג רעפים נוזל בבית פרטי. צילום: אלופי העץ

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559380183
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559380183
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559380183
הודעה לוואטסאפ